MENU
Galvenie » 2009 » Jūlijs » 24 » Putni Ērberģē paceļas līdz otrajai vietai
14:14
Putni Ērberģē paceļas līdz otrajai vietai

FK Putni izpilda savus nospraustos mērķus un 23 komandu konkurencē izcīna otro vietu finālā pēcspēles soda sitienienos piekāpjoties pagājušā gada vicečempioniem Kurmenei. Komandas tika sadalītas 8 grupās (7 pa 3 un vienā grupā 2 komandas). Izspēlējot apļa turnīru tika noskaidrotas 16 labākās komandas, kas piedalīsies tālāk astodaļfinālā. Putni pirmajā grupas spēlē ar nelielām grūtībām uzvarēja ar 2:0. Otrajā grupas spēlē ar rezultātu 3:1 bez grūtībām tika apspēlēti mājinieki - Mazzalve. No mazzalviešu puses bija ļoti rupja spēle, ko spēles tiesnesis izlikās nemanām. Tālāk astodaļfinālā ar rezultātu 2:0 pēc Mārtiņa diviem vārtiem tika uzvarēti komanda Bārda. Ceturtdaļfināla pāri tika noslaidroti ar izlozes palīdzību, kā rezultātā pretiniekos nonāca Daudzese, ar kuru Putni cīnījās un uzvarēja pagājušogad par trešo vietu. Spēle noritēja ar nelielu Putnu pārsvaru, kā rezultātā tika izcīnīta uzvara ar 1:0. Pusfinālā pretī nāca spēcīgā kokneses komanda Ābelītes, kas ceturtdaļfinālā apspēlēja Bundu. Līdzīgā spēlē - pēcspēles soda sitienos laimīgu uzvaru svinēja Putni.Tas nozīmēja ka ar šo uzvaru komanda izpildīja minimālos sev uzstādītos mērķus. Finālā - saspringtā mačā ar pēcspēles soda sitieniem, ar nesaprotamiem tiesneša lēmumiem uzvaru izcīnīja Kurmene. Otra komanda no Skrīveriem izstājās astodaļfinālā piekāpjoties Bundai.

Skatījumu skaits: 1066 | Pievienoja: guncha21 | Reitings: 0.0/0