MENU
Galvenie » 2009 » Novembris » 15 » FK Putni izcīna otro uzvaru sezonā ar 3:2 pārspējot vienus no turnīra favorītiem Pļaviņas DM
19:47

Kokneses novada atklātā čempionāta minifutbolā (futzālā) trešajā kārta tika aizvadītas četras spēles. Pirmajā spēlēs savā starpā tikās Pļaviņas DM pret Putniem. Mačs izvērtās ļoti intriģējošs. Pirmais puslaiks aizritēja samērā līdzīgā spēlē ar nelielu Putnu pārsvaru. Pirmie spēles rezultātu atklāja Pļaviņu DM (1:0). Pļaviņiešu prieki nebija ilgi, jo pēc nepilnām divām minūtēm Putnu komnadas kapteinis Guntis Rūze pārtverot piespēli laukuma centrā izgāja divi pret viens. Izdarot piespēli brīvajam spēlētājam rezultātu izlīdzināja Putnu uzbrucējs Gatis Rūze (1:1). Putniem pirmajā puslaikā bija vēl pāris labu iespēju izvirzīt komandu vadībā, taču tās netika izmantotas.
Otro puslaiku komandas uzsāka apņēmīgi mēģinot izvirzīties vadībā. Veiksmīgāka izrādījās kamanda Putni, kas pēc skaistas izspēles guva vārtus pēc Rolanda Dūdas sitiena zem vārtu pārlikņa (2:1). Tāpāt kā pirmajā puslaikā komandai, kas izvirzijās vadībā, prieki nebija ilgi, jo jau pēc neilga laika Pļaviņas DM pēc Punu kļūdas aizsardzībā izlīdzināja rezultātu (2:2). Pļaviņas DM panākuma iedvesmoti metās uzbrukumā, taču vienu no šiem uzbrukumiem Putni apturēja un devās pretuzbrukumā, kurā pēc labas izspēles uzbrukumu noslēdza Putnu aizsargs Oskars Upmanis (3:2). Osim tie jau bija otrie uzvaras nesošiem vārti līdzšinējās trijās spēlēs. Putni pēc panākuma vairāk iesēdās aizsardzībā, veidojot ļoti bīstamus pretuzbrukumus. Vārti šajā spēlē vairs netika gūti un Putni svinēja savu otro uzvaru čempionātā pārspējot vienus no turnīra favorītiem.