MENU
Galvenie » 2009 » Novembris » 1 » FK Putni parāda raksturu un izcīna uzvaru pirmajā čempionāta spēlē
20:30
FK Putni parāda raksturu un izcīna uzvaru pirmajā čempionāta spēlē

Šodien (1.novembriī) sākās Kokneses novada atklātais čempionāts minifutbolā (futzālā) pirmā kārta. Tika aizvadītas četras spēles.
Pirmās kārtas intriģējošākais mačš izvērtās starp komandām Putni un Litrs. Pirmās piecas mača minūtes aizrtitēja ar Putnu spiedienu uz pretinieku vārtiem ar pārs labām iespējām gūt vārtus. Vienā no momentiem Putnu kapteinis Guntis laukuma centrā  pārtvēra pretinieku piespeli izraujoties viens pret vārtiem. Litrs komandas aizsargs ar pēdējās cerības pārkāpumu pārtrauca Putnu uzbrukumu, par ko arī Litrs spēlētājs saņēma pamatotu dzelteno kartīti. Mirkli vēlāk pēc stūra sitiena izspēles rezultātu atklāja komanda Litrs 0:1. Kaut arī Putnu vārtsargs Artūrs skāra Litrs raidīto bumbu, taču tā negribīgi ielidoja Putnu vārtos. Putni pēc šiem zaudētajiem vārtiem saņēmās un ar katru nākamo mača minūti palielināja spiedienu uz pretinieku vārtiem, kas puslaika beigās arī deva rezultātu. Pārs minūtes līdz puslaika beigām kārtējā Putnu uzbrukumā pēc Dūdas piespēles no 10 m ar lielisku šāvienu tuvejā vārtu devītniekā rezultātu izlīdzināja veiklais Putnu aizsargs Artis 1:1. Otrais puslaiks aizritēja līdzīgā spēlē ar nelielu Putnu pārsvaru. Abām komandām bija iespējas vadībā izvirzīt savu komandu. Vienu no savām iespējām sešas minūtes pirms spēles beigām izmantoja Putni, kad kādā no uzbrukumiem netālu no soda laukuma noteikumus pārkāpa komandas Litrs spēlētājs. Soda sitienu ar precīzu sitienu vārtu apakšējā stūrī realizēja Oskars izvirzot Putnus vadībā ar 2:1. Pašās puslaika beigās komandai Litrs bija iespēja izpildīt divas pendeles no 10 metriem, jo komanda Putni bija savākuši pārkapumu normu. Abas reizes vārtos lielisku darbojās Putnu komadas vārtsargs Artūrs, kas Putniem atnesa pirmo uzvaru turnīrā.