MENU
Galvenie » 2017 » Janvāris » 10 » Līderu duelī Skrīveri piekāpjas Koknesei
12:05
Līderu duelī Skrīveri piekāpjas Koknesei

4. janvārī turpinājās Aizkraukles novada čempionāts telpu futbolā (ANČTF) 2016/2017 ar otrā apļa spēlēm. Tika aizvadītas divas spēles.

Pirmajā spēlē tikās „FC Aizkraukle” pret „StepTrans”. FC Aizkraukli sagādāja pārsteigumu vieniem no turnīra līderiem. Jaunieši prata atspēlēties. Pirmajā puslaikā nokļuvuši iedzinējos ar rezultātu 0:2, FC Aizkraukle spēja saņemties otrajā spēles pusē un panākt līdzsvaru spēlē. Spēle beidzās ar neizšķirti rezultātu 2:2.

Otrajā spēlē tikās „Koknese” pret „Skrīveriem”. Šīs spēles uzvarētājs, čempionāta kopvērtējumā nodrošinās sev vadību. Spēle kopumā izvērtās līdzīga. Pēc pirmā puslaika Koknese bija vadībā ar minimālu pārsvaru 2:1. Otrā puslaika 11. minūtē Koknese pārsvaru palielināja līdz 3:1. Spēles pēdējās sekundēs Jānis Kokins guva savus otros vārtus spēlē. Koknese izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:2.

Čempionāta 7. kārtā 11. janvārī pirmajā spēlē plkst. 19:30 tiksies „Koknese” pret „StepTrans”. Otrajā spēlē plkst. 20:30 tiksies „Skrīveri” pret „Pļaviņas DM”.