MENU
Galvenie » 2016 » Novembris » 3 » Sācies Aizkraukles novada čempionāts telpu futbolā 2016-2017
11:16
Sācies Aizkraukles novada čempionāts telpu futbolā 2016-2017

2. novembrī startēja Aizkraukles novada čempionāts telpu futbolā (ANČTF) 2016/2017. Tika aizvadītas divas spēles.

Pirmajā spēlē tikās „FC Aizkraukle” pret „StepTrans”. FC Aizkraukli pārstāvēja jaunieši, kuriem no pagājušā gada sastāva palikuši tikai četri spēlētāji. Taču vārtos Aizkrauklei stāvēja pieredzējušai Andis Cibiņš. StepTrans šosezon arī krietni pamainījuši sastāvu, jo to papildinājuši četri “Poilas” spēlētāji (V.Strikica, A.Ostvalds, D.Ignatjevs, A.Zvidriņš). Līdz ar to komandas mērķi šogad būs krietni augstāki nekā pagājušās sezonas pēdējā vieta. Jaunieši izrādīja atzīstamu pretestību piekāpjoties ar rezultātu 0:3, pēc pirmā puslaika vēl bija tikai 0:1.

Otrajā spēlē tikās „Koknese” pret „Skrīveriem”. Spēle kopumā izvērtās līdzīga. Pēc pirmā puslaika rezultāts 1:1. Abas komandas ar gūtajiem vārtiem apmainījās piecpadsmitajā minūtē. Otro puslaiku ar ātriem vārtiem sāka Koknese. Skrīveriem bija labas iespējas izlīdzināt rezultātu, taču Koknesi no vārtu zaudējumiem glāba vārtsargs. Puslaika vidū Koknese guva trešos vārtus panākdami 3:1. Skrīveri piecas minūtes līdz spēles beigām samazināja pārsvaru līdz minimumam 2:3. Skrīverieši atlikušajā laikā centās atspēlēties, taču Koknese pāris minūtes līdz spēles beigām pretuzbrukumā guva ceturtos vārtus, nodrošinot sev pirmo uzvaru čempionātā ar rezultātu 4:2.

Čempionāta 2. kārtā pēc divām nedēļām 16. novembrī pirmajā spēlē plkst. 19:30 tiksies „Koknese” pret „StepTrans”. Otrajā spēlē plkst. 20:30 tiksies „Skrīveri” pret „Pļaviņas DM”.