Galvenie » 2016 » Jūlijs » 27 » Skrīveri aizraujošā spēlē piekāpjas StepTrans
09:24
Skrīveri aizraujošā spēlē piekāpjas StepTrans

27. jūlijā ar divām spēlēm noslēdzās Aizkraukles novada čempionāts minifutbolā.

Pirmajā dienas spēlē tikās Skrīveri pret StepTrans. Skrīveri uz spēli bija ieradušies sekojošā sastāvā (Guntis Rūze, Gatis Muižnieks, Mārtiņš Dāvidnieks, Arvis Upīts, Ainārs Mičulis, Ainārs Ervīns Balodis, Andris Gutāns, Jānis Jasaitis, Aleksis Ļebedevs, vārtos Jānis Beinārs). Skrīveri atklāja rezultātu pēc precīzas Mārtiņa Dāvidnieka sitiena. Taču tad StepTrans līdz otrā puslaika sākuma daļai jau bija guvuši trīs bezatbildes vārtus uz izvirzījās vadībā ar 3:1. Skrīveri saņēmās un piecas minūtes līdz beigām panāca izlīdzinājumu 3:3. Pēdējais vārds šajā spēlē piederēja StepTrans. Nepiesegts, pēc stūra sitiena izspēles, bija atstāts Andis Novikovs, kurš bumbu vārtos radīja ar galvu un nodrošināja komandai uzvaru spēlē ar 4:3 un trešo vietu čempionāta noslēgumā.

Otrajā vakara spēlē tikās Pļaviņas DM pret Poila. Poila otrajā puslaikā prata salauzt Pļaviņas DM pretestību un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 5:1. Spēles pēdējā uzbrukumā par čempionāta rezultatīvāko vārtu guvēju kļuva Poila uzbrucējs Agnis Puriņš. Viņš čempionātu noslēdza ar 7 gūtajiem vārtiem.

Nākamnedēļ būs VAIROGI AB kauss izcīņa. Pusfinālā plkst. 19:00 tiksies Poila pret Pļaviņām DM un plkst. 19:50 Skrīveri pret StepTrans. Pēč šīs spēles sekos fināls. Pēc VAIROGI AB kausa fināla būs arī regulārā čempionāta labāko komandu un spēlētāju apbalvošana un kausa ieguvēja apbalvošana.

Statistika čempionāta noslēgumā

1. Rezultatīvākie spēlētāji Agnis Puriņš “Poila” (7), Mārtiņš Dāvidnieks “Skrīveri” (6), Arvis Upīts “Skrīveri” (6).
  2. Par rupjāko čempionāta komandu kļuva StepTrans, kura saņēma 8 dzeltenās un vienu sarkano kartiņu.
  3. Viskorektākā komanda bija Pļaviņas DM, kuriem viena sarkanā un divas dzeltenās kartiņas.
  4. Rupjākais spēlētājs bija Andis Cibiņš, kurš saņēma vienu sarkano un divas dzeltenās kartiņas, kas kopumā ir tikpat, cik Pļaviņas DM saņēma kopā visa komanda.
  5. Rezultatīvākā komanda Poila, kurai 29 vārtu guvumi.
  6. Vismazāk vārtu guva Pļaviņas DM, kurai 10 vārtu guvumi.
  7. Uzvara ar lielāko vārtu starpību ir Skrīveriem, kuri divreiz izcīnīja uzvaru ar 5:0.
  8. Visvairāk sauso spēļu pieder Skrīveru un Poila vārtusargiem, kuri trīsreiz noturēja savus vārtus neieņemtus. Jāpiemin, ka Skrīveru vārtusargs to izdarīja 7 spēlēs. Par Poila vārtusargu informācijas nav.
  9. Čempionāta 18 kārtās kopumā tika gūti 75 vārti, kas vidēji ir 4 vārti spēlē.
  10. Visvairāk uzvaras izcīnīja Poila (8).