MENU
Galvenie » 2017 » Janvāris » 26 » Skrīveri dramatiskā spēlē pēdējās sekundēs izrauj uzvaru
12:24
Skrīveri dramatiskā spēlē pēdējās sekundēs izrauj uzvaru

25. janvārī turpinājās Aizkraukles novada čempionāts telpu futbolā (ANČTF) 2016/2017. Tika aizvadītas pirmspēdējās kārtās spēles.

Pirmajā vakara spēlē tikās „Skrīveri” un „StepTrans”. Šajā spēlē noskaidrojās otrās vietas liktenis čempionāta kopvērtējumā, jo maz ticams, ka pēdējā kārtā Koknese zaudēs punktus pret Pļaviņām DM, kura līdz šim nav izcīnījusi nevienu punktu. Pirmais puslaiks tika aizvadīts samērā mierīgs. Abām komandām bija iespēja gūt vārtus, taču šīs iespējas netika izmantotas. Otro puslaiku StepTrans uzsāka apņēmīgāk. Skrīveri vairākkārt nesapratās aizsardzībā, kas ļāva pretiniekam tik pie labām vārtu gūšanas iespējām. StepTrans 7 minūtē atklāja spēles rezultātu, kad vārti tika gūti pēc stūra sitiena. Bumba pa gaisu tika raidīta vārtu priekšā. Skrīveru vārtusargs nespēja bumbu nokontrolēt un tā izspraucās cauri rokām pēc tam veiksmīgi trāpot pa īstajā vietā stāvošo Artūru Golubecki, no kura bumba nonāca vārtos. StepTrans izvirzījās vadībā ar rezultātu 1:0. Šāds rezultāts galīgi neapmierināja Skrīveriešus, kuri pamazām palielināja spiedienu uz pretinieku vārtiem. StepTrans spēlēja uz rezultāta noturēšanu. Otrā puslaika pēdējās piecās minūtēs izdarīja lielu spiedienu uz pretinieka vārtiem, taču nekādi nespēja atvērt pretinieku vārtus. StepTrans vārtus vairākkārt no vārtu zaudējuma glāba Vadims Strikica. Apmēram, trīs minūtes līdz beigām Skrīveri ņēma minūtes pārtraukumu. Skrīveriem uzbrukumam nu jau pieslēdzās arī vārtusargs un tieši pēc viņa tālšāviena atlēkušo bumbu vārtos raidīja Arvis Upīts panākot izlīdzinājumu (1:1). Pēdējā minūtē StepTrans vārtusargs par pēdējās cerības sodu saņēma sarkano kartiņu, tādējādi komandu līdz spēles beigām atstājot mazākumā. StepTrans vārtos stājās Mareks Vorobejs. Skrīveriem pēdējās sekundēs izdevās izraut fantastisku uzvaru, kad precīzs bija Ainārs Ervīns Balodis. Skrīveri izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:1 un tādējādi nodrošināja sev vismaz otro vietu čempionāta noslēgumā, kas Vairogi AB kausa izcīņā ļaus sākt ar pusfinālu, nebūs jāpiedalās pārspēlēs.

Otrajā spēlē „Pļaviņas DM” cieta kārtējo zaudējumu pret „FC Aizkraukle” ar rezultātu 1:8.

Čempionāta noslēdzošajā kārtā 1. februārī pirmajā spēlē plkst. 19:30 tiksies “FC Aizkrauke” pret „Skrīveriem”. Otrajā spēlē plkst. 20:30 tiksies “Koknese” pret „Pļaviņām DM”. Pēdējā kārtā neskaidrs ir tikai pirmās vietas liktenis, kuru noskaidros starp Koknesi un Skrīveriem. Koknesei šis uzdevums ir viegls, jo pēdējā kārtā jāizcīna tikpat punkti cik Skrīveriem pret līdz šim bez uzvarām esošo Pļaviņas DM vienību.

Pēdējā kārtā arī saglabājas intriga par rezultatīvāko spēlētāju. Pašreiz vadībā ar 10 vārtu guvumiem ir Ainārs Ervīns Balodis (Skrīveri) un Didzis Bērziņš (Koknese).