MENU
Galvenie » 2016 » Novembris » 17 » Skrīveri izcīna pirmo uzvaru
11:10
Skrīveri izcīna pirmo uzvaru

16. novembrī turpinājās Aizkraukles novada čempionāts telpu futbolā (ANČTF) 2016/2017. Tika aizvadītas divas spēles.

Pirmajā vakara spēlē tikās divas komandas, kas pirmajā kārtā bija izcīnījušas uzvaras, t.i. „Koknese” un „StepTrans”. Pirmajā puslaikā abām komandām bija līdzīgas iespējas gūt vārtus, taču meistarīgāki izrādījās Koknesieši, kuri realizējas trīs iespējas un izvirzījās pārliecinošā vadībā (3:0). Otrajā puslaikā StepTrans vienība saņēmās un sešas minūtes līdz spēles beigām jau spēlē bija panākuši izlīdzinājumu (3:3). StepTrans pie tā neapstājās un pēdējā minūtē uzvaras vārtus pretuzbrukumā guva Reinis Bečs (4:3). 20 sekundes līdz spēles beigām Koknesei bija lieliska iespēja izraut neizšķirtu, taču Didža Bērziņa raidītais sitiens no vārtu priekšas lidoja garām vārtiem. Līdz ar to Koknesei nācās atzīt StepTrans pārākumu ar rezultātu 3:4.

Otrajā spēlē tikās „Pļaviņas DM” pret „Skrīveriem”. Pļaviņas DM bija ieradušies ar jauniešu sastāvu, kuru papildināja trīs pieredzējuši spēlētāji. Mierīgā spēlē Skrīveri izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 8:1.

Čempionāta 3. kārtā 23. novembrī pirmajā spēlē plkst. 19:30 tiksies “FC Aizkrauke” pret „Koknesi”. Otrajā spēlē plkst. 20:30 tiksies „Pļaviņas DM” pret “StepTrans”.