MENU
Galvenie » 2017 » Februāris » 10 » Vietu uz Vairogi AB kausa pusfinālu izcīna FC Aizkraukle un StepTrans
11:44
Vietu uz Vairogi AB kausa pusfinālu izcīna FC Aizkraukle un StepTrans

8. februārī norisinājās Vairogi AB kausa izcīņas priekšsacīkstes, kur sacentās Aizkraukles novada čempionāta telpu futbolā (ANČTF) 2016/2017 trešās, ceturtās un piektās vietas īpašnieces par divām ceļazīmēm uz pusfinālu. Spēles laiks ir 2x15 minūtes.

Pirmajā vakara spēlē tikās „Pļaviņas DM” pret „FC Aizkraukle”. Pļaviņas uz kausa izcīņu ieradās pastiprinātā sastāvā, jo komandā nebija vairs jauniešu, bet bija pieredzējušie vīri, kas iepriekšējos gadus pārstāvēja komandu. Klāt bija nākuši aŗī citi meistarīgi spēlētāji. Spēlē Pļaviņām piederēja lielāka bumbas kontrole un arī tika radītas vairāk vārtu gūšanas iespēju nekā pretiniekiem. FC Aizkraukle cīnījās veiksmīgi un bez rupjām kļūdām, un tieši viņi guva vienīgos vārtus šajā spēlē, kad otrā puslaika 13 minūtē precīzs bija Agnis Puriņš. Lai arī kā Pļaviņas centās, viņi nespēja atspēlēties un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:1.

Otrajā spēlē tikās “StepTrans” pret „FC Aizkraukle”. Spēle izvērtās ļoti spraiga un līdzvērtīga. StepTrans pirmajā puslaikā, pēc A.Golubecka raidījuma, ātri izvirzījās vadībā, taču FC Aizkraukle līdz puslaika beigām panāca izlīdzinājumu, kad precīzs bija M.Indričs. Otrajā puslaikā turpinājās līdzīga cīņa, kurā mazliet veiksmīgāki izrādījās FC Aizkraukle spēlētāji, kuri 8. minūtē, pēc R.Tumeļkāna raidījuma, guva uzvaras vārtus. Komanda līdz spēles beigām noturēja iegūto pārsvaru un izcīnīja otro uzvaru un vietu Vairogi AB kausa pusfinālā, kur pretī stāsies Skrīveri.

Pēdējā spēlē tikās Pļaviņas DM pret StepTrans. Pļaviņām, lai iekļūtu pusfinālā šajā spēlē vajadzēja tikai uzvaru, jo neizšķirta gadījumā tālāk tiktu StepTrans, kurai bija vairāk gūto vārtu spēlē pret FC Aizkraukle. Lai arī StepTrans spēles sākumā pēc D.Ignatjeva raidījuma ātri izvirzījās vadībā (1:0), Pļaviņām DM piederēja liels bumbas kontroles un radīto vārgu gūšanas iespēju pārsvars. Pļaviņām otrā puslaika 8. minūtē izdevās panākt izlīdzinājumu (1:1), kad precīzs bija M.Potkovs. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās, lai arī Pļaviņām bija lieliskas iespējas izraut uzvaru, taču bumba spītīgi nelidoja vārtos vai arī tās ceļā stājas V.Strikica. Tas nozīmēja, ka otro vietu uz pusfinālu nodrošināja StepTrans, kurai būs jāmērojas spēkiem ar regulārā čempionāta uzvarētājiem no Kokneses.

Nākamnedēļ 15. februārī notiks Vairogi AB kausa izcīņas pusfināli un fināls. Pirmajā spēlē plkst. 19:30 tiksies Koknese pret StepTrans. Otrajā plkst. 20:05 Skrīveri pret FC Aizkraukle un finālā plkst. 20:40 tiksies pusfinālu uzvarētāji. Pēc Vairogi AB kausa fināla notiks arī regulārā čempionāta labāko komandu un spēlētāju apbalvošana.